Ман Сити взе и дербито с Юнайтед (видео)

Манчестър Юнайтед прие Манчестър Сити в една от решителните срещи за сезона във Висшата лига на Англия. В тридесет и петия кръг от първенството на "Олд Трафорд" гостите от Ман Сити спечелиха с 2:0 след голове от Бернардо Силва и Лерой Сане. Така Сити отново застава на точка пред Ливърпул на върха, а Юнайтед е шести с 3 точки зад Челси и топ 4.

До почивката в срещата двата тима не си вкараха. И пред двете врати имаше положения, като домакините започнаха по-силно и предадоха инициативата към края.

След почивката Сане се появи в 52-ата минута за контузен Фернандиньо. В 54-ата минута Бернардо Силва напредна от дясно и стреля силно в близкия ъгъл на Де Хеа за 1:0.

2 минути след това Агуеро бе близо до гол когато нацели страничния стълб на Де Хеа. В 66-ата минута Сане реализира за 2:0 отново с удар в близкия ъгъл, който испанският вратар не успя да отрази.