Тотнъм бие, но Кейн и Али се контузиха (видео)

Тотнъм прескача Ливърпул с една точка и застава на 4 зад втория в класирането на Висшата лига след поредния тридесети кръг, в който шпорите надвиха Борнемут на "Виталити Стейдиъм" с 4:1. В срещата Сон изигра ключова роля, а Хари Кейн, Дани Роуз и Деле Али бяха заменени принудително в мача с травми.

Жуниор Станислас откри резултата днес в 7-ата минута за домакините. В 29-ата минута гол на Кейн бе отменен поради засада. Малко след това нападателят напусна накуцвайки терена, а Ламела се появи в 34-ата минута. В 35-ата минута 1:1 направи Деле Али след подаване на Орие.

В 62-ата минута Сон вкара 17-ят си гол за сезона когато Али центрира на втора греда и там от воле той успя да матира защитник и вратар за 2:1. В 87-ата минута отново Сон се разписа, а точка на спора сложи Орие с глава в 92-ата минута.