Жозе: Лингард подобрява Юнайтед
И. Ангелов
Жозе Моуриньо похвали представянето на нападателя Джеси Лингард във вчерашната победа над Дарби Каунти в третия кръг на ФА Къп. Младокът вкара красиво попадение и това бе негово осмо в 10 срещи, преди Ромелу Лукаку да оформи крайното 2:0.
"Това беше изумителен гол. Аз мисля, че той се чувства комфортно в тази позиция. Аз мисля, че той се подобрява с прогресивния стил на тима. Отборът играе прогресивно по различен начин, което го кара да се чувства като риба в свои води в този момент и всичко за него се получава.
"Бях уверен снощи, защото никога не спряхме да се опитваме. Същевременно и срещу Саутхемптън действахме така, но голът така и не дойде. Но мисля, че играхме добре. Имахме добър мач. Срещата беше трудна защото те се бранеха много добре, но мисля, че заслужихме победата."
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
Сподели
