Арсенал бие с гол от засада с ръка (видео)

В срещата от поредния седми кръг в английската Висша лига Бърнли посрещна Арсенал и се представи изключително добре в защита, като издържа цялото редовно време и даденото продължение, но точно при изтичането на втората минута добавено време Лоран Косчелни успя да реализира за 1:0 по един странен начин.

До почивката Бърнли имаше и по-силното положение в мача чрез Сам Фоукс, който стреля с глава от близо, докато Санчес и Уолкът на няколко пъти стреляха към вратата на противника.

През втората част "артилеристите" създадоха много опасности, но Санчес, Йозил и Уолкът така и не вкарваха до последната минута на добавеното време, когато едно центриране на Санчес бе отклонено от Уолкът към Чембърлейн и Косчелни в наказателното поле, като останаха съмнения дали те се намират в засада към момента на подаването. Там Чембърлейн стреля в ръцете на Косчелни и топката попадна в мрежата за драматична победа с 1:0.