Стърлинг рискува да пропусне остатъка от сезона

Крилото на Манчестър Сити Рахим Стърлинг ще пропусне шест седмици заради травма на слабините, която получи в мача с Манчестър Юнайтед през уикенда. Както е известно, англичанинът бе заменен през първото полувреме на неделното дерби, което "гражданите" загубиха с 1:0. Заради тази травма Рахим не успя да откликне на повиквателната от националния отбор на Англия.

Според британски източници, 20-годишният футболист се е подложил на задълбочено изследване, което е показало, че Рахим може да разчита само на последните мачове от сезона, но и не бива да се изключва, че Стърлинг може повече да не се появи на терена през този сезон.

По-малка се оказа травмата на Джо Харт. Съобщава е, че вратарят може да се завърне в строя за мача с ПСЖ от четвъртфиналите на Шампионска лига.