Лестър победи Норич минимално (видео)

Лестър Сити продължава да държи уверено първото място във Висшата лига на Англия, след като и днес в срещата си от поредния двадесет и седми кръг на първенството "лисиците" надвиха Норич Сити с 1:0. Голът обаче падна в самия край, но по този начин Лестър застава на 5 точки от втория в класирането - Тотнъм.

До почивката Норич беше щастлив с това, че задържа атаките на опонента си и пресираше добре. Дори Джером можеше да стигне до гол при удар с глава в една ситуация.

След почивката отново гостите от Норич залагаха на контрата и достигаха до удари. Шмайхел обаче се намесваше добре. В 89-ата минута всичко се реши при центриране на Олбрайтън и след отклонена от Варди топка за Юлоа, който завърши от втора греда за 1:0.