Тотнъм с класика срещу Норич

Тотнъм прие Норич Сити днес в среща от поредния осемнадесети кръг на английската Висша лига. Домакините от "Уайт Харт Лейн" успяха да спечелят с класическото 3:0 благодарение на два гола от Хари Кейн и попадение на името на Том Керъл. Бамиделе Али пък се отличи с изключителна игра и асистенция.

Домакините започнаха силно и поведоха в 26-ата минута. Деле Али изведе Кейн сам срещу вратаря Руд, който трябваше да повали нападателя, а това бе дузпа, вкарана от Кейн за 1:0. Алдервайрелд бе лишен на два пъти от гола при статични положения от Руд. В 42-ата минута обаче Али отново намери Кейн на добра позиция и това бе 2:0.

В 72-ата минута Том Керъл се появи на мястото на Ериксен за домакините, а той вкара и последния гол днес 8 минути след това когато му беше предоставено доста място за силен удар в ъгъла на вратата - 3:0.