Роджърс: Цифрите не са много добри, но аз се вълнувам от играта

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс остана разочарован от това, че отборът не успя да победи Норич в мач от шестия кръг на Висшата лига на Англия. След скучно първо полувреме играта бе по-зрелищна през почивката, но домакините не успяха да удържат победата. Роджърс обяснява резултата 1:1 с лоша реализация на положенията за гол.

"Не спечелихме три точки, а това разстройва и разочарова. Лошо си подавахме топката през първото полувреме, но след почивката създавахме повече положения. Имахме положения, с които трябваше да спечелим мача, но не ги използвахме. Феновете ни оказаха великолепна подкрепа и почувстваха как играчите се освободиха от оковите след първия гол. Но трябва да си по-решителен пред чуждата врата, а ние не използвахме шансовете си. Резултатът не е много добър от гледна точка на цифрите, но мен ме вълнува само играта. Хендерсън? Това е голям удар за нас, защото в последните мачове ни липсва точно такъв играч. Това е голям удар за него и разбира се, за него", заяви Роджърс.