Хъл напуска елита след равен с Юнайтед

Хъл Сити успя да изиграе един страхотен мач когато прие Манчестър Юнайтед на своя "Кингстън Комюникейшънс Стейдиъм" днес в последната среща от кампанията на Висшата лига. След безголовото равенство 0:0 обаче "тигрите" ще заемат 18-то място, което е последното за напускане на елита, заедно с Бърнли и КПР.

До почивката домакините успяха на два пъти да вкарат топката във вратата на Юнайтед, но и в двата случая бе отсъдена засада. Виктор Валдес пък се прояви с две изключителни спасявания за своите. Домакините надиграваха опонента, който реално нямаше за какво да се бори днес на гости и това бе видно.

В 60-ата минута в игра се появи Маруан Фелаини за Ашли Йънг, и бе изгонен само след 17 минути игра за остро влизане в МакШейн. Така в 83-ата минута се стигна до златно положение за Хъл, когато Елмохамади центрира в полето, Валдес изби в краката на Ернандес на чиста позиция, но кълбото му бе избито преди да стреля. До края играта се накъса прекалено и до гол не се стигна.