Венгер няма намерение да се разделя с Шчесни
Н. Гавазов
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер няма намерение да се разделя с вратаря Войчех Шчесни. Както е известно, в петък се появиха информации, че полският национал възнамерява да разговаря със своя наставник след края на сезона. Вратарят загуби титулярното си място след проваления мач със Саутхемптън през януари и оттогава рядко се появява на терена.
Съобщава се, че Шчесни има опасения, че сегашното му положение в Арсенал ще се отрази и на мястото му в националния отбор на Полша. Това е причината Войчех да разговаря с Венгер, като 24-годишният страж иска да получи гаранции, че през следващия сезон ще играе редовно за отбора си.
Арсен обаче няма никакво намерение да се разделя с Шчесни. Французинът смята, че Войчех има качествата да бъде основен вратар на Арсенал, а също така да помогне за поддържане на конкуренцията на този пост.
Сподели
