Стъридж се върна с гол и победа над Уест Хем

Даниел Стъридж се върна след продължителното си отсъствие за Ливърпул и го направи в типичния си стил, а именно вкарвайки поредното си попадение във Висшата лига. Само 12 минути игра трябваха на нападателя да се разпише днес, след като се появи като резерва и помогна за победата над Уест Хем с 2:0.

Ливърпул започна добре срещата, като Стърлинг в 19-ата минута бе близо до гол. Последва ситуация пред Кутиньо, както и Маркович.

В 51-ата минута резултатът бе открит от Рахим Стърлинг, когато извеждаща топка от Кутиньо попадна на пътя му след рикушет, и крилото спокойно матира Адриан за 1:0. В 68-ата минута Лазар Маркович бе заменен от Даниел Стъридж.

В 80-ата минута той успя да се разпише, а отново в центъра на организацията бе Кутиньо. До края домакините задържаха резултата за петата си домашна победа в кампанията.