Отбор загуби двамата си вратари само за едно полувреме

Състезаващият се в третата по сила лига в шампионата на Англия Скънторп, загуби двамата си вратари само в рамките на едно полувреме на мача с Бристъл Сити. Според източника на информацията, футболистите са получили счупвания на ръцете и сега не е ясно кога ще бъдат на разположение на своя мениджър.

Основният страж Сам Слоукомб трябваше да напусне терена още в седмата минута. Той бе заменен от Джейми Северн, който се контузи в 42-та минута, ликвидирайки опасна ситуация при излизането на съперник очи в очи срещу него. Тъй като в заявката за мача нямаше други вратари, на вратата трябваше да застане защитника Андрю Бойс, който пропусна само един гол, за крайното 0:2.

"Много съм разстроен и разочарован от това, че загубихме двамата си вратари. Не знам какво ще стане по-нататък, но сега трябва да търсим поне един вратар", заяви мениджърът на Скънторп Марк Робинс.