Брендън Роджърс: Труден мач

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс сподели мнението си за срещата с Уимбълдън от третия кръг на Купата на Англия. Както е известно, мърсисайдци постигнаха победа с 2:1 и се класираха за следващия етап на турнира, където ще срещне Болтън.

"Това бе много труден мач. Моите поздравления към Уимбълдън, който ни усложни живота. Започнахме срещата така, както искахме да започнем, контролирахме ситуацията. Но след това загубихме инициативата и топката, позволихме на съперника да създава положения. След това, на почивката, ние се адаптирахме, но все пак трябваше добре да се отбраняваме до самия край. Физически мощните отбори винаги оказват натиск. Топката постоянно влизаше в нашето наказателно поле и разбира се, това бе опасност. В такива моменти не се чувстваш комфортно. Искам да отдам дължимото на своите футболисти. Те демонстрираха характер. През второто полувреме трябваше да вкараме още 2-3 гола", заяви Роджърс.