Ман Сити вкара четири на гости в Съндърланд (видео)

Манчестър Сити успява да остане на шест точки зад върна във Висшата лига на Англия, където се намира Челси на Жозе Моуриньо. Днес "гражданите" победиха с 4:1 Съндърланд, но и "сините" взеха своята победа в дербито с Тотнъм и запазиха статуквото на върха в първенството на острова.

Днес Съндърланд поведе в резултата в 19-ата минута, когато Конър Уикам бе намерен от Себастиан Ларсон на добра позиция и Джо Харт бе матиран. Само след минута обаче Серхио Агуеро изравни, когато пусна топката през краката на бранител и стреля мощно през Пантилимон.

В 39-ата минута Йоветич обърна резултата, като той бе намерен по изключителен начин от Агуеро, за да завърши през краката на вратаря.

В 55-ата минута Пабло Сабалета направи резултата 3:1, когато размени пасове с Насри и прехвърли вратаря с добър удар. Крайният резултат оформи отново Агуеро, който бе намерен от Милнър на добра позиция за удар без подготовка.