Уест Бром надви Тотнъм (видео)

Уест Бромич Албиън успя да победи на гости на Тотнъм днес в поредния кръг от английската Висша лига. Единственото попадение за победата с 1:0 вкара Джеймс Морисън през второто полувреме. Любопитно е, че гостите имаха по-добрите възможности в мача, и може да се каже, че победата бе заслужено.

В първата част УБА действа подредено и когато атакуваше, Берахино създаваше паника в отбраната на Тотнъм. В една ситуация можеше да се отсъди и дузпа при удар на Доусън с глава, който бе спрян от ръката на Адебайор в наказателното поле.

Във второто полувреме Джеймс Морисън оформи крайния резултат в 74-ата минута. След корнер от Крис Брънт от дясно, той завърши, когато бе оставен доста време да обработи топката след лоша подредба на бранителите на домакините.