Тотнъм разгроми Куинс Парк Рейнджърс (видео)

П. Пенков

Тотнъм постигна категорична победа с 4:0 в дербито с градския съперник Куинс Парк Рейнджърс. Двубоят от третия кръг на Висшата лига протече изцяло под диктовката на "шпорите", които откриха резултата още в 12-та минута, благодарение на Насер Чадли. Тридесет минути след първия съдийски сингал Ерик Дайер удвои преднината на Тотнъм, а минути преди края на първата част отново Чадли направи резултата класически за домакините. Емануел Адебайор също успя да запише името си сред листата с голмайстори, изпращайки кълбото във вратата на Робърт Грийн в 65-та минута.

След убедителната победа днес Тотнъм се изкачва на лидерската позиция във временното подреждане с актив от 6 спечелени точки, докато Куинс Парк Рейнджърс остава в дъното на таблицата без спечелена топка от началото на сезона.