Арсенал без проблеми срещу Хъл (видео)

Арсенал гостуваше на Хъл Сити днес в среща от поредния тридесет и пети кръг на английската Висша лига. Днес гостите от Лондон спечелиха мача с 3:0, а това стана благодарение на голове от Аарън Рамзи и Лукаш Подолски - германецът реализира две от попаденията днес и продължи прекрасната си форма.

Хъл Сити изигра силно първо полувреме, но донякъде незаслужено то завърши с два гола пасив за тима. След греда на Ливърмор и още няколко опасности, Рамзи откри резултата в 31-ата минута, а попадението бе красива отбона игра, включваща още Йозил и Касорла.

В 45-ата минута Лукаш Подолски удвои, когато Рамзи копна топката за него, той овладя и от воле оформи 2:0. В 54-ата минута Подолски подсигури и победата, когато Арсенал отново хвана отбраната неподготвена при бърза контра.