Тотнъм с минимална победа над Кардиф (видео)

Единствен гол на Роберто Солдадо донесе победата днес на Тотнъм над Кардиф Сити с 1:0 в поредния 28-ми кръг на английската Висша лига. Така лондончани държат дистанция от 4 точки до Топ 4 в класирането, но четвъртия Ман Сити има 2 срещи по-малко от опонентите си.

В 28-ата минута днес след добра атака на домакините Адебайор намери Солдадо в наказателното поле, той овладя с едно докосване и от воле матира Маршал. В ответната си атака Кардиф нацели гредата, когато Коукър се извиси за удар с глава. В 41-ата минута пък Лорис спаси добър удар на Ким.

Втората част отново бе по-силна за домакините, които опитваха да достигнат гола отново. В игра за първи път от дълго време видяхме и Сандро, но и той не помогна за по-убедителна победа.