Коло Туре: Роджърс си поговори с нас на почивката

Защитникът на Ливърпул Коло Туре разказа, че на почивката в мача със Стоук Сити от 21-я кръг на Висшата лига на Англия, при резултат 2:2, в съблекалнята мениджърът Брендън Роджърс е подложил на критика играта на отбора в отбрана.

"На почивката Роджърс си поговори с нас. И ни каза правилни неща. Той знаеше, че още ще вкараме и така ще успеем, но поиска по надеждно да играем в отбрана, което и направихме. Стоук Сити разполага с футболист като Питър Крауч, той е много висок и топката през цялото време отиваше към него. Но след почивката по-добре се справяхме с тези центрирания. Освен това, знаехме, че нашите нападатели ще вкарат гол по всяко време и навсякъде, а това е много хубаво. Не е лесно да си гост на Стоук Сити, поради това е много важно, че постигнахме победа. Сега се върнахме в първата четворка и сме много доволни от това", заяви Туре.