Евертън спокойно премина през Норич (видео)

Евертън прие Норич Сити в мач от поредния двадесет и първи кръг на Висшата лига на Англия, като днес "карамелите" успяха без много напрежение да спечелят срещата с 2:0 благодарение на попадения от Гарет Бари в първата част и Кевин Миралас във второто полувреме.

Роберто Мартинес остана доволен от първото полувреме на Евертън днес, след като домакините почти не оставиха шансове на опонента да атакува, а Гарет Бари реализира фантастичен гол в 23-ата минута. Лукаку свали една топка за него в центъра, той напредна и от далеч с много сила заби топката в ъгъла на вратата.

В 59-ата минута на второто полувреме Евертън спечели пряк-свободен удар на добра позиция. Миралас и Бейнс застанаха зад топката и белгиецът красиво остави Джон Руди без никакви шансове. В 65-ата минута бе отменен гол на Лукаку поради засада, но срещата вече си беше спечелена от домакините.