Нотингам Форест унижи Уест Хем

Нотингам Форест прие Уест Хем Юнайтед в мач от третия кръг на ФА Къп. Днес отборът от Висшата лига на Англия бе победен с 5:0 от своя противник, който се намира във второто ниво на английския футбол. Джейми Патерсън отбеляза хеттрик днес за домакините, след като преди това Джамел Абдун бе открил от дузпа в първата част.

Именно Патерсън обаче спечели дузпата в 12-ата минута, когато се измъкна от Монкур и бе повален. В 65-ата минута Патерсън се възползва от една дълга топка и с удар по земя матира Адриан на вратата на гостите.

В 71-ата минута Лансбъри навлезе в наказателното поле без проблем и пусна топката за Патерсън, който стреля и с помощта на рикушет направи резултата класически. В 79-ата минута той оформи и своя хеттрик с хубав завършващ удар. Току преди последния съдийски сигнал пък Анди Рийд достави пълното унижение с последния пети гол.