Суарес с нови два гола в победата над Уест Хем (видео)

Ливърпул зае втората позиция на Висшата лига на Англия, след като днес отборите от Топ 4 не се представиха много добре в петнадесетия кръг на първенството. Ливърпул обаче победи уверено с 4:1, когато прие Уест Хем Юнайтед днес, като изобилие от головете бяха авто-голове в този любопитен мач.

След донякъде скучна първа част, попадение падна чак в 42-ата минута за Ливърпул. Само преди минута Стърлинг бе пропуснал добро положение, но сега Джонсън подаде в наказателното поле, където Суарес стреля, Яскелайнен спаси, но Ги Демел бе застанал в лоша позиция и вкара топката във вратата си.

В 47-ата минута Джерард асистира за втори гол в мача - на Мамаду Сако. В 66-ата минута Джарвис подаде една топка в наказателното поле на Ливърпул, където Шкъртел действа необмислено и вкара нов автогол. В 81-ата минута Суарес получи изключителен пас от Джонсън и с глава направи резултата 3:1, а само след 3 минути добави и нов гол след като Кевин Нолан бе изгонен между двете попадения. Впрочем второто попадение на Суарес предстои да бъде зачетено официално за негово, след като някои източници записват автогол на Джоуи О'Брайън в случая.