Ман Сити надви Уест Бром на гости

Манчестър Сити изигра донякъде рутинна среща на гости на Уест Бромич Албиън днес в мач от четиринадесетия кръг на Висшата лига на Англия. Гостите победиха с 3:2 своя опонент, а Яя Туре бе замесен във всичките попадения за "гражданите", отблелязвайки сам два гола.

Още в 9-ата минута Сити отбеляза прекрасен отборен гол, когато топката мина през много играчи и в крайна сметка Агуеро свърши работата си на върха. В 24-ата минута Яя Туре пласира перфектно подаването на Коларов в мрежата. Малко след това Джеко се размина на сантиметри с нов гол. Последваха положения пред Лонг, Агуеро и Амалфитано, но резултатът се промени чак в 74-ата минута, когато Коларов бе повален от Якоб в наказателното поле и Туре реализира от бялата точка.

След като поведе с 3 гола Сити се отпусна, и така допусна цели два гола преди края. В 85-ата минута Костел Пантилимон си вкара смешен автогол при една върната от Коларов топка, а в 94-ата минута Виктор Аничебе върна още едно попадение.