Сити с уверена победа над Суонзи

Манчестър Сити прие Суонзи Сити на "Етихад Стейдиъм" днес в мач от тринадесетия кръг на Висшата лига на Англия, а домакините спокойно се разправиха със своя опонент с класическото 3:0. Головете днес вкараха Самир Насри и Алваро Негредо, като французинът отбеляза на 2 пъти.

Още в 8-ата минута Негредо вкара красив гол, когато получи шанс да стреля директно от пряк-свободен удар. Това бе първото попадение за нападателя от пряк-свободен в кариерата, а то бе доста добро. След гола Сити отстъпи във владението на топката и Де Гузман се размина с гола по странен начин.

Във втората част обаче "гражданите" довършиха съперника. Насри вкара първото си попадение в 58-ата минута, когато бе изведен по изключителен начин от Яя Туре в наказателното поле, финтира бранител и не остави шанс на Тремел. В 77-ата минута пък центриране на Сабалета от дясно пак бе засечено от Насри за 3:0.