Челси убедителен на гости на Уест Хем (видео)

Челси гостуваше на Уест Хем Юнайтед в срещата от дванадесетия кръг на Висшата лига на Англия, а днес гостите победиха убедително с 3:0. Головете вкараха Франк Лампард и Оскар, като двамата блестяха в този мач, а англичанинът се разписа и от дузпа, и от игра към края на срещата.

В 20-ата минута Оскар бе повален в наказателното поле от Ясекайнен и Лампард реализира отсъдената дузпа. В 34-ата минута Азар намери Оскар в центъра, той напредна и пласира топката по земя в ъгъла на вратата за 2:0. В 40-ата минута Сам Алърдайс извърши две промени в тима си, вкарвайки Мохамед Диаме и Модибо Майга за Джо Коул, и Джак Колисън.

Така през втората част домакините заиграха по-добре и създадоха няколко положения пред Чех. В 82-ата минута обаче Лампард реализира нов гол, когато едно центриране на Иванович бе избито на пътя му. В 92-ата минута и резервата Ба вкара, но тук бе отсъдена засада.