Суонзи победи Фулъм като гост

Дванадесетият кръг на Висшата лига на Англия изпрати Суонзи Сити на гости на "Крейвън Котидж" и Фулъм, където гостите успяха да победят с резултат 2:1. В момент от срещата, след като изравни резултата, Фулъм имаше своя шанс да победи, но за пореден път момчетата на Мартин Йол се провалиха.

В първата част Бент пропусна шанс за домакините, докато Ламах и Дайър впечатлиха за гостите. Първтото попадение падна в 56-ата минута, когато Аарън Хюз си вкара автогол след едно центриране, притеснен от Чико Флорес.

В 64-ата минута Скот Паркър върна равенството, след като топката попадна в него от корнера на Брайън Руис. В 80-ата минута Джонджо Шелви вкара красив гол, когато заобиколи двама бранители и намери ъгъла на вратата.