И Ливърпул прегази Фулъм (видео)

Ливърпул отново се намира еднолично на втората позиция в класирането, след като днес тима прие Фулъм в поредния кръг на Висшата лига на Англия, и успя без проблеми да победи с 4:0. Луис Суарес блестя за мърсисайдци днес, след като вкара две от попаденията, а бе и сред виновните за автогола на Аморебиета рано в мача.

В 23-ата минута Джерард центрира от пряк-свободен удар и Суарес скочи в наказателното поле в опит да играе с топката, но не успя да я докосне, Аморебиета игра с нея и тя влетя в мрежата. В 26-ата минута отново Джерард центрира, този път от корнер, и Мартин Шкъртел реализира.

В 36-ата минута Джордан Хендерсън се възползва от грешка на Ричардсън, изведе Суарес в наказателното поле и той матира Стекеленбург. В 54-ата минута пък уругваецът удвои сметката си, този път намерен от Стивън Джерард с неговата трета асистенция за деня.