Сити вкара седем на Норич (видео)

Манчестър Сити прие Норич в мач от десетия кръг на Висшата лига на Англия, а днес домакините бяха безпощадни, побеждавайки с 7:0 своя опонент. Всичко започна с автогол на Джонсън, а след това Давид Силва, Матиа Настасич, Алваро Негредо, Яя Туре, Серхио Агуеро и Един Джеко се разписаха.

В 16-ата минута Клиши намери Силва в наказателното поле, а неговото воле бе блокирано, но топката попадна в Агуеро, който стреля в краката на Брадли Джонсън, а топката прехвърли безпомощния Руди. В 20-ата минута Насри изведе Агуеро и той изчака Силва, за да му предостави лесна за вкарване топка и 2:0.

В 25-ата минута Настасич вкара с глава след корнер от Насри. В 36-ата минута Агуеро асистира отново, този път за Негредо. В 60-ата Яя Туре вкара нов пряк-свободен удар, като това бе изключително изпълнение.

В 71-ата минута Серхио Агуеро оформи 6:0. Попадението в неговия 100-тен мач за Сити дойде след като центриране на Силва бе отклонено слабо от Басонг. В 86-ата минута Хесус Навас намери Джеко с гръб към вратата, а той се завъртя и с ляв крак оформи крайния резултат днес.