Светците взеха точки от Юнайтед на Олд Трафорд (видео)

Поредната излагация в лагера на Манчестър Юнайтед бе сътворена днес от новия наставник на тима Дейвид Мойс, който позволи на своите да загубят предимството от един гол в края на домакинството срещу Саутхемптън, и така гостите взеха ценна точка, която ги остави в топ 4 на класирането - 1:1.

Всичко започна прекрасно за домакините, и след няколко удара в близост до вратата от Ван Перси, той се разписа в 26-ата минута. Янузай намери Рууни по великолепен начин в наказателното поле, англичанинът стреля, а парираният му удар бе добавен във вратата от Ван Перси.

В следващата си атака Юнайтед отново матира отбраната, но Рууни нацели горната греда с мощен шут.

Втората част се оказа фатална за домакините, когат Дейвид Мойс реши да променя своя състав. Първо видяхме чудесно спасяване на Боруц след един удар на Янузай, а в 69-ата минута Нани напусна игра за Гигс, който за игра в центъра след като Фелаини отстъпи мястото си за Уелбек. С появяването на Рики Ламбърт в игра гостите заиграха по-добре, а към края на мача Рууни бе заменен от Смолинг.

Тази защитна промяна позволи на гостите да затиснат Юнайтед в наказателното поле и не след дълго те изравниха. Това стана в 89-ата минута, когато Деян Ловрен вкара след разбъркване при корнер.