Челси разби Кардиф (видео)

След тежко начало на осмия кръг на Висшата лига на Англия, Челси успя да осъществи пълен обрат срещу Кардиф Сити и да спечели срещата на "Стамфорд Бридж" с 4:1. Днес за "сините" от Лондон се разписаха Еден Азар на два пъти, Самюел Ето'о и Оскар. Джордан Мъч откри резултата днес за гостите.

Още с първата атака на Кардиф Мъч вкара. В 10-ата минута Давид Луис остави безразсъдно една топка за Петр Чех, но там Мъч се възползва и откри. В 33-ата минута вратарят на гостите Давид Маршал хвана с ръка извън наказателното поле, но това не бе отсъдено. Малко след това Ето'о отне кълбото и намери Азар за 1:1.

В 66-ата минута Ето'о вкара първтото си попадение за Челси, когато Еден Азар намери камерунеца в наказателното поле по брилиантен начин. В 78-ата минута Оскар реши всичко след като се бе появил като резерва.

В 82-ата минута пък Еден Азар вкара второто си попадение в мача след подаване от Франк Лампард. Белгиецът премина през Стивън Коукър по прекрасен начин и матира Маршал по земя.