Уест Хем с три гола на гости на Тотнъм (видео)

Тотнъм получи звучен шамар насред "Уайт Харт Лейн" днес, когато тук гостува Уест Хем Юнайтед. След безголово първо полувреме и превес на домакините, във втората част гостите успяха да спечелят дербито чрез голове от Уинстън Рийд, Рикардо Важ Те и Рейвъл Морисън - 3:0.

Андрос Таунсенд бе името за първото полувреме. Той тероризираше непрестанно отбраната на гостите, но в отсъствието на Роберто Солдадо Джърмейн Дефоу не показваше добри отигравания. Ноубъл и Ноулън опитваха да отговорят за гостите, но Фертонген действаше добре в отбрана.

Всичко се промени във втората част. В 66-ата минута чуковете откриха след статично положение, в което участваха Даунинг, Ноулън и голмайсторът Рийд. В 72-ата минута Важ Те вкара втори гол след като първия му удар бе спасен от Лорис.

Позорът за домакините бе пълен, когато Рейвъл Морисън вкара в 79-ата минута. Той избяга половината терен, премина през Доусън, надигра с физика Фертонген и матира Лорис - прекрасен гол.