Кардиф взе победа от Фулъм на Крейвън Котидж (видео)

Шестия кръг на Висшата лига на Англия противопостави Кардиф Сити с Фулъм на "Крейвън Котидж", а днес домакините се изложиха пред собствената публика, когато трябваше от рано в мача да връщат гол от Стивън Коукър, а след като равенството бе възстановено, Джордан Мъч даде победата на гостите.

Още в 12-ата минута Питър Уитингам центрира от корнер и Коукър отигра с глава кълбото в мрежата. Това бе и първото му попадение за отбора. В 16-ата минута гостите бяха близо до гола отново, но топката бе изчистена от гол-линията.

Последваха силни минути за Фулъм, а в 45-ата минута Заша Риидер асистира за хубав гол от Брайън Руис.

Кардиф започна силно и втората част, като късмет спаси Фулъм в 58-ата минута. За Фулъм играта не се получаваше в атакуващата половина и така в самия край, след няколко фрапиращи пропуска за Бербатов и компания, Джордън Мъч вкара за 2:1 за гостите.