Суонзи надви Кристъл Палас на гости (видео)

Мичу и Нейтън Дайър вкараха двата гола на гости за победата на Суонзи Сити над Кристъл Палас в петия кръг на Висшата лига на Англия. Уелския тим спокойно надигра своя опонент и постигна рутинна победа след доброто си представяне и в Европа само преди дни.

Само 80 секунди футбол трябваха на Мичу, за да открие резултата. В една добра атака, включила Шелви и Раутлидж, последния намери Мичу за удар, отклонил се и в горната греда преди да премине линията на гола. Суонзи изглеждаше класи над своя опонент и необеспокоявано владееше топката през цялата среща.

Втората част започна както и първата. С първата атака Нейтън Дайър вкара отново. Мичу изведе Вазкес, който стреля по посока на вратата. Сперони спаси, но топката попадна отново във Вазкес, който подаде на Дайър на празна врата - 2:0.

Кристъл Палас нямаше отговор срещу опонента си днес, а само Гайл бе близо до гол в 70-ата минута. Резултатът обаче не се промени.