Два отменени гола на Бербатов в равен на Фулъм с УБА

Фулъм приемаше Уест Бромич Албиън в мач от четвъртия кръг на Висшата лига на Англия днес, а домакините не успяха да победят своя опонент днес макар превъзходството си. В срещата видяхме и два отменени гола на българския нападател Димитър Бербатов поради засада.

В 22-ата минута резултатът бе открит от Стив Сидуел. След един корнер за домакините Филип Сендерос игра с глава и Сидуел завърши по прекрасен начин от воле. В 32-ата минута Сидуел намери Бербатов в засада и българинът вкара, но голът бе отменен.

В 51-ата минута нов гол на българина бе отменен. И този път решението бе правилно, но ситуацията бе много тънка. Касами намери Бербатов за красиво вкараната топка, но това не се зачете. В 84-ата минута бе отменен още един гол за домакините. Този път Уго Родайега пострада от решението, а в 93-ата минута всичко това лиши Фулъм от победата, когато Крис Брънт намери Гарет МакАули за 1:1.