Бербатов вкара в последната победа за сезона (видео)

Фулъм успя да победи в гостуването си на Суонзи Сити в последния кръг от Висшата лига на Англия. Класическото 3:0 бе постигнато след голове на Алекс Кацаниклич, Димитър Бербатов и Урби Емануелсон. Известно е, че българинът вече бе определен и за Играч на сезона във Фулъм.

В 22-ата минута Ернандес пропусна добро положение за Суонзи и в подобна ситуация на другия край на терена Кацаниклич вкара. Фримпонг асистира за този гол на крилото. Трябваше да се стигне до 78-ата минута обаче за второто попадение. Тук Брайън Руис намери Бербатов и той залъга, че ще стреля, накара вратаря да се хвърли и го матира за 2:0.

В 93-ата минута пък Кацаниклич отново стреля, но спасен удар даде възможност на Емануелсон да направи резултата класически.