Ливърпул се разправи с Фулъм, Бербатов отново с гол срещу мърсисайдци (видео)

С хеттрик на Даниел Стъридж Ливърпул отнесе Фулъм на неговия "Крейвън Котидж" с 3:1 в мач от 37-ия кръг на Висшата лига на Англия. Българският нападател на домакините Димитър Бербатов откри резултата в 33-ата минута. след като засече с глава центриране на Саша Рийтер и не остави шансове на Хосе Рейна - 1:0. Само три минути по-късно Даниел Стъридж изравни резултата, след като преодоля бранител на домакините и с мощен удар покрай Марк Шварцер се разписа за 1:1.

В 62-ата минута с втория си гол в мача Даниел Стъридж направи резултата 2:1 за Ливърпул.  Филипе Коутиньо опита удар извън наказателното поле, който рикошира в защитник и дойде право на пътя на непокрития пред вратата Стъридж, който чукна покрай вратаря в мрежата. В 85-ата минута Стъридж оформи хеттрика си за Ливърпул, след като получи невероятен извеждащ пас зад защитата от Коутиньо и прехвърли излезлия да го пресрещне Шварцер - 3:1.