Ман Сити с минимална победа над Уест Бром (видео)

Манчестър Сити прие Уест Бромич Албиън в мач от поредния кръг на Висшата лига на Англия. В единствената среща за английския елит днес двубоят завърши при резултат 1:0 за домакините, като това стана благодарение на гол от Един Джеко през първото полувреме.

Първото полувреме бе в ръцете на Сити и Родуел и Тевес имаха шансове за голове на няколко случая. В 35-ата минута обаче Насри спечели топката и намери Тевес от дясно. Аржентинецът центрира за Джеко, който вкара от воле. До края на полувремето отново Сити имаше шанс да удвои, но това не се случи.

Гостите започнаха активно втората част. В 49-ата минута Розенберг нацели и гредата. Не след дълго обаче "гражданите" отново овладяха топката и започнаха да търсят голове. Резултатът обаче не се промени.