Лампард блести срещу Суонзи (видео)

Франк Лампард отново се разписа в поредния кръг от Висшата лига на Англия. Този път той го направи срещу Суонзи Сити в победата днес с 2:0. Освен този гол легендата асистира на Оскар за първото попадение в срещата.

Домакините тотално доминираха в този мач и Микаел Лаудруп можеше да е доволен, че не допусна гол в първата част. Това обаче се промени в нейния край, когато след добра игра от Джон Тери и Франк Лампард бразилецът Оскар вкара красив гол. В добавеното време на първата част пък бе отсъдена дузпа когато Мата финтира Бритън в наказателното поле и бе повален.

Франк Лампард застана на бялата точка и вкара 15-ото си попадение за кампанията. Англичанинът продължи да впечатлява, но без малко да стане антигерой, когато в 60-ата минута подаде назад и топката бе пресечена от Де Гузман. Това се оказа най-доброто положение на Суонзи в мача, но гол нямаше. Гостите показаха повече агресия във второто полувреме, но резултатът не се промени.