Бербо и Манолев играха в равния с Вила (видео)

Фулъм гостуваше на Астън Вила в поредния кръг от Висшата лига на Англия и днес двата тима завършиха при равен резултат 1:1. След хубав гол на Н'Зогбиа за домакините Фулъм натисна и си спечели само автогол, но това в крайна сметка донесе поне точката на Мартин Йол и неговите момчета.

В 10-ата минута Деймиън Дъф се контузи за Фулъм и резервата Манолев се появи, за да доиграе срещата. Първото полувреме видяхме няколко положения за гол, но без Агбонлахор Бентеке се затрудняваше да създава положения, а Н'Зогбия тормозеше Фулъм с непрестанни атаки. Гостите отвърнаха черз няколко положения пред Бербатов, но без успех.

В 55-ата минута Н'Зогбия вкара хубав гол, фалцирайки топката неспасяемо във вратата на Шварцер. Само след 11 минути обаче Фулъм отговори при един корнер, когато Фабиан Делф си вкара нещастен автогол. В игра за Вила се появи Дарън Бент в опит мачът да бъде спечелен, но това не се случи.