Ман Сити вкара четири на Нюкасъл (видео)

Нюкасъл липсваше днес на гости на Манчестър Сити в пореден кръг от Висшата лига на Англия. Отборът от стадион "Етихад" безапелационно вкара 4 попадения на Нюкасъл, който не успя да отговори дори със сносно положение за целите 90 минути.

Първото полувреме бе тихо откъм голове до последните му минути. В 41-ата Карлос Тевес откри след добро центриране на Гаел Клиши. В добавеното време Насри намери Давид Силва за втори гол. Испанецът завърши прекрасно от малък ъгъл през краката на вратаря.

В 56-ата минута след като Нюкасъл започна добре второто полувреме, Гарет Бари попари техните надежди с подаване за Венсан Компани, който вкара за 3:0. В 70-ата минута Яя Туре стреля от далечно разстояние, топката се отклони от Джеймс Пърч и влетя в мрежата, като попадението бе записано като автогол и това бе всичко в тази среща.