Берба с гол на гости на Съндърланд (видео)

Фулъм успя да вземе точка от гостуването си на Съндърланд днес в пореден кръг от Висшата лига на Англия. Гостите дори тръгнаха много добре в срещата, повеждайки с цели два гола, но домакините се окопитиха и стигнаха до 2:2 за радост на домакинската си публика.

В 14-ата минута Гарднър повали Дежага в наказателното поле и това бе дузпа. Димитър Бербатов застана зад бялата точка и не сбърка. В 34-ата минута Саша Рийдер направи резултата 2:0 за гостите след една контра, но само след минута Сендерос сбърка в собственото си наказателно срещу Дани Греъм и Крейг Гарднър реализира втората дузпа в мача за 2:1.

Последното попадение бе във втората част, дело на Стефан Сесеньон в 70-ата минута. Отново попадението дойде след контра-атака, а в случая Фулъм се провали в опита да вкара свой гол и затова допусна попадението. Всъщност заслугата за контрата е на вратаря Симон Миноле, който спаси вратата си по прекрасен начин.