Хеттрик на Кагава в победата над Норич (видео)

Шинджи Кагава стана първият японец вкарал хетрик във Висшата лига на Англия днес, когато Манчестър Юнайтед надви Норич на "Олд Трафорд" с 4:0 в пореден кръг от Висшата лига на Англия. Така домакините отново са с 15 точки преднина пред Манчестър Сити на върха, а "гражданите" ще са с мач по-малко.

След добро полувреме на Норич в отбрана, те се пропукаха в продължението на първата част, когато Ван Перси не успя да овладее добре една топка в наказателното поле, но това се превърна в асистенция за гол на Кагава от воле.

През втората част всичко рухна за гостите - в 76-ата минута Майкъл Карик подаде изключителен дълъг пас в наказателното поле, където Уейн Рууни овладя, финтира бранител и подаде на Кагава, който с изключително хладнокръвие вкара красиво. В 87-ата минута Кагава се включи на скорост, отново Рууни му асистира за копването на топката над вратаря Бън. В 90-ата минута пък Уейн Рууни вкара невероятен гол от далечно разстояние.