Берба с гол-шедьовър срещу Стоук (видео)

Фулъм успя да надделее над Стоук Сити с минималното 1:0 в пореден кръг от Висшата лига на Англия. Срещата бе ранната от съботния ден, а българинът Димитър Бербатов направи история с появяването си за мач номер 200 в Англия. Той отбеляза подобаващо своя празник с попадение-претендент за гол на сезона.

Попадението на българина дойде в точното време преди почивката. В 47-ата минута след центриране на Рийдер топката бе избита в наказателното поле от Хут, но попадна точно на пътя на Бербатов, който от воле я запрати в левия ъгъл на Бегович неспасяемо.

През втората част особено активен за домакините бе Брайън Руис и с Бербатов често разменяха опасни подавания пред наказателното поле на гостите, но повече голове не видяхме в този мач.