Ливърпул прегази резервите на Суонзи (видео)

В един от отложените мачове на Висшата лига на Англия за днес, Ливърпул трябваше да приеме Суонзи и домакините категорично надделяха над своя съперник с 5:0, задминавайки ги на 7-ото място в класирането. С оглед финала на Капитъл Уан Къп Микаел Лаудруп бе предпочел да запази своите големи имена и това изигра голяма роля в мача.

В 33-ата минута неопитната отбрана на Суонзи даде повод на Хауърд Уеб да отсъди дузпа и Джерард вкара. През втората част, 16 секунди след началото и Суарес намери Кутиньо и той реализира с мощен шут.

В 50-ата минута Даниел Стъридж, Суарес и Енрике създадоха красив гол, реализиран от бранителя. 6 минути по-късно и Суарес вкара с левия си крак.

В 71-ата минута Суарес спечели нова дузпа и Джерард отстъпи на Стъридж мястото от бялата точка, а младежът не сбърка. Така и завърши днешната среща.