Гарет Бейл отново блести в победа над Нюкасъл (видео)

Гарет Бейл продължава да показва невероятната си форма във Висшата лига на Англия, след като и днес той вкара головете за своя Тотнъм в победата над Нюкасъл с 2:1 на "Уайт Харт Лейн". Уелсецът е единствения играч на Тотнъм, който вкарва в последните 3 мача на тима, но столичани страдат от липса на нападатели.

Още в 5-ата минута Бейл наказа Нюкасъл от пряк-свободен удар. Той фалцира топката над статичната стена на гостите неспасяемо за Тим Крул. В 24-ата минута Муса Сисоко асистира на Йоан Гуфран за изравнително попадение.

До края на втората част и двата тима имаха достатъчно възможности да си спечелят мача, но отново Бейл вкара в 78-ата минута, след като се измъкна от отбраната и наказа Тим Крул. Само след минути той можеше да вкара хетрик, но Крул спаси по прекрасен начин. В 7-те добавени минути отново Бейл имаше две възможности за хетрик, и отново Крул спасяваше. Така резултатът не се промени.