Тотнъм приближи Топ 3, но на каква цена (видео)

Тотнъм гостуваше на Уест Бромич Албиън в пореден кръг от Висшата лига на Англия, като успя да надделее с минималното 1:0 днес и да спечели точките си, но тима остана без изявени нападатели, след като не привлече такива в януарския трансферен прозорец, а сега всички налични са контузени.

Първото полувреме не даде много възможности за голове пред двата тима, но все пак Уго Лорис действа прекрасно срещу Шейн Лонг на два пъти, за да запази мрежата си суха. Клинт Демпси и Гарет Бейл пък бяха активни за гостите и бяха близо до гол.

В 48-ата минута Горан Попов бе изгонен, защото се изплю върху Кайл Уокър. Двамата се спречкаха на корнера и размяна на думи англичанина отстъпи, но не и Попов, който бе изгонен за действията си.

Така в 67-ата минута Уокър си върна с прекрасен пас за Бейл в наказателното поле, и уелсецът вкара с неспасяем удар във вратата на Бен Фостър. До края на срещата УБА нямаше как да се върне в мача, а Тотнъм задържаше топката.