Роджърс: Не бяхме достатъчно добри

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс изрази разочарованието си от играта на младите футболисти при срамната загуба от третодивизионния Олдъм в четвъртия кръг на турнира за Купата на Англия. Както е известно, мърсисайдци претърпяха поражение с 2:3 и Роджърс призна, че отборът му не е заслужавал да победи.

„Разочаровани сме. Започнахме първото полувреме много слабо. Същото се повтори и през втората част и бяхме наказани. Резултатът е много разочароващ. Избрахме състав, който да дойде тук и да спечели мача. Не показахме характер в първите минути и платихме висока цена. Лично аз съм разочарован от младите футболисти. Искахме да им дадем шанс да трупат опит и да видят какво значи да играеш за Ливърпул. Не е достатъчно да играеш за Ливърпул и да даваш всичко от себе си в мачове срещу Арсенал и Манчестър Сити. Ако искаш да печелиш трофеи, да трупаш авторитет и да стигаш далеч в различни състезания, трябва да можеш да дойдеш на такова място и да победиш. Не бяхме достатъчно добри, за да го направим", заяви Роджърс.