Торес спечели преиграване на Челси с Брентфорд

В четвърти кръг на ФА Къп Брентфорд трябваше да приеме отбор от Висшата лига на Англия в лицето на европейския шампион Челси, и тима се справи много добре, успявайки да поведе на 2 пъти в мача, но в крайна сметка Челси се върна до 2:2 и спечели преиграване на "Стамфорд Бридж".

В 42-ата минута Марсело Трота запрати привържениците от "Грифин Парк" в екстаз, след като добави една топка в мрежата след избиване на Рос Търнбул. Оскар трябваше да изравнява за Челси в 55-ата минута и го направи по невероятен начин, овладявайки трудна топка, финтирайки няколко опонента и запращайки я в мрежата.

В 73-ата минута Хари Форестър вкара от дузпа, която бе спорно решение на рефера днес. В 82-ата минута в игра се появи Демба Ба и с едно от първите си отигравания той съхрани топката и асистира на Фернандо Торес за изравнителното попадение в мача.