Суонзи и Челси не си вкараха - лебедите на финал с Брадфорд (видео)

Суонзи Сити ще играе финал за Купата на лигата, след като днес в преиграването на полу-финалната среща у дома си тима не позволи на Челси да вкара гол, и по този начин след победата си с 2:0 на "Стамфорд Бридж" тима продължава към финал, където вече чака Брадфорд, който вчера отстрани Астън Вила.

Домакините очакваха агресивен Челси днес, и използваха контрата през първата част, но тима на Рафаел Бенитес неочаквано и въпреки факта, че се нуждае от попадения, не изглеждаше сякаш търси гол.

През втората част и двата отбора атакуваха повече, а действията се развиваха по целия терен. Рафаел Бенитес направи смяна чак в 70-ата минута, но тя не бе включването на нов нападател в лицето на Торес, а Давид Луис замести Иванович, който не показа добра игра днес.

Куриозен момент бе 80-ата минута, когато Еден Азар бе изгонен - той ритна едно от момчетата, които подават топките, напуснали игра. Сега задачата 2 гола за 10 минути с 10 играча изглеждаше невъзможна и срещата бе решена.