Челси вкара 4 на Стоук - скандален мач за Уолтърс (видео)

Челси гостуваше на Стоук Сити в пореден кръг от Висшата лига на Англия днес, а европейските шампиони показаха добра игра и вкараха 4 гола на гости без да получат нито един обратно. Стоук Сити, който започна много стабилно сезона откъм отбраната, започва да допуска все повече попадения.

Този мач ще се запомни със скандален Джонатан Уолтърс. Той си вкара 2 автогола, направи дузпа, която Франк Лампард реализира за Челси, а в самия край изпорти такава за своя отбор, нацелвайки гредата от точката за изпълнение.

В 45-ата минута бе първия автогол на Уолтърс, който дойде след центриране на Хуан Мата. В 62-ата минута Уолтърс направи резултата 2:0 за Челси. В следващата атака Хуан Мата спечели дузпа и Лампард реализира.

В 73-ата минута Еден Азар получи топка от Хуан Мата и се възползва максимално за 4:0, а в 90-ата минута Стоук не успя да реализира дори почетно попадение от дузпа.